logo

The Cyborgs

Kategoria
Koncerty
Organizator
Bugsy's Music Restaurante wydarzenia organizatora
Data
piątek 15 września 2017 godz. 19:00
Adres
Bugsy's Music Restaurante, Władysława Łokietka 2, 43-200 Pszczyna
Telefon
322105799
E-mail
biurobugsy@gmail.com
Opis
The Cyborgs to blues w wydaniu, jakiego się nie spodziewacie. Duet z Włoch choć sięga do korzeni tego gatunku, nie boi się eksperymentować. Ich każdorazowy występ jest rodzajem performance’u, a przy okazji świetną okazją do zabawy i podziwiania muzycznego kunsztu. Ten ostatni robi niemałe wrażenie – pokazuje przede wszystkim, że zaledwie dwóch muzyków może dysponować umiejętnościami i powerem dziesięcioosobowego zespołu. Goście z Florencji fundują publiczności ostre i dynamiczne bluesowe granie z użyciem gitar, perkusji, klawiszy i syntezatorów. Swoim image chcą poza tym pokazać, że technologia, która zawładnęła światem prowadzi człowieka nieuchronnie w kierunku autodestrukcji.
Grupa podczas koncertu w Bugsy’s zaprezentuje swój nowy, trzeci już album w karierze – „Extreme Boogie”. Muzycy dali się poznać szerszej publiczności podczas poprzednich tournée po Europie i Kanadzie. Mają na swoim koncie liczne udane supporty, chociażby przed występami takich gigantów estrady, jak Bruce Springsteen, Deep Purple, Eric Sardinas, John Mayal czy Iggy Pop & The Stooges.
Piątkowy koncert proponujemy Państwu jako formę uczczenia Międzynarodowego Dnia Bluesa, który wypada nazajutrz. Warto przyjść tym bardziej, że wrzesień to miesiąc bluesa.