logo

Flamenco i gorące rytmy wraz z menu degustacyjnym w Bugsy

Kategoria
Koncerty
Organizator
Bugsy's Music Restaurante wydarzenia organizatora
Data
niedziela 9 grudnia 2018 godz. 19:00 - 23:00
Adres
Bugsy's Music Restaurante, Władysława Łokietka 2, 43-200 Pszczyna
Telefon
322105799
E-mail
biurobugsy@gmail.com
Opis
Już 9 grudnia odbędzie się koncert Nono Garcia z zespołu Vaya Con Dios w ducie z Tito Alcedo w Bugsy's Music Restautante
Przed koncertem oraz w przerwie spektaklu muzycznego zaprosimy Państwa do bufetu na menu degustacyjne w którym znajdą Państwo propozycje do nowego menu Bugsy.
W cenie biletu gorący koncert oraz poczęstunek w postaci przekąsek zimnych ciepłych oraz wina.
Bilet 60 zł od osoby
W celu zapewnienia państwu wysokiego standardu obsługi obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.NONO GARCIA - Biografia

Nono Garcia urodził się w Barbate (Cadiz, Hiszpania) w 1959 roku. W wieku 15 lat otrzymał pierwszą nagrodę "Festival de la Canción de Andalucía".

Studiował filozofię w Granadzie. W tym czasie skomponował także muzykę teatralną i grał na gitarze w Peña Flamenca "La Platería". W 1980 roku wyruszył w swoją pierwszą trasę koncertową ze słynnym piosenkarzem i autorem tekstów, Carlosa Cano. Następnie grał w jazzowych klubach w Madrycie, towarzysząc gitarzyście Tito Alcedo, z którym później także koncertował w całej Europie.

Wkrótce Nono wyrusza w kolejne tournee po Europie, z gitarzystą Antonio Toledo, a także ze znanymi hiszpańskimi muzykami jazzowymi Flamenco Jazz Jorge Pardo i Chano Domínguez.

W 1988 roku, studiując Jazz w Konserwatorium w Brukseli, Nono dołączył do belgijskiego zespołu VAYA CON DIOS z którymi koncertował wiele lat na całym świecie. Jednocześnie założył swój pierwszy kwartet, NONO GARCÍA BELGIAN BAND. Ponadto brał udział w różnych projektach z muzykami z Afryki, Węgier i brazylijskiego Cheiro Do Choro.
Wrócił do Madrytu w 1996 roku. Następnie współpracował z tak różnymi artystami, jak Martirio, Javier Ruibal, Carmen París, kubańska Gema y Pável z Kuby i brazylijska Gladston Galliza. Ponadto brał udział w projekcie "DIGITANO", a także tworzył ścieżki dźwiękowe do filmów fabularnych i dokumentalnych.W ramach projektu TURESPAÑA wziął udział wraz ze znakomitym harmonistą Antonio Serrano, w tournee po USA, Indiach, Japonii i Południowej Afryce.

Jego drugi album "Atún Y Chocolate" ukazał się w 2001 roku, a w 2002 otrzymał nagrodę "Flamenco Hoy" w National Critique of Flamenco. W 2004 roku skomponował ścieżkę dźwiękową do filmu Pabla Carbonell "Atún Y Chocolate". W 2005 roku dzięki temu został nominowany do nagrody za najlepszą ścieżkę dźwiękową w "IX Premios de la Música" (Spanish Music Awards).

W 2006 roku był dyrektorem muzycznym programu "ABRACADOS"autorstwa znanego tancerza Davida Moralesa. W tym projekcie Nono García zaadaptował muzykę brazylijskiego kompozytora Toma Jobima do Flamenco. Dwa lata później, w 2008 roku, Nono opublikował swój trzeci solowy album "Al Filo De La Medianoche", z udziałem takich wybitnych muzków jak Jerry Gonzalez, Bob Sands, Norman Hogue, Chano Domínguez, Miguel Blanco, Eva Durán i wielu