Najpopularniejsze eventy w Polsce

Oto lista najpopularniejszych eventów, odbywających się w Polsce:

Opener Festival – to jeden z największych, o ile nie największy festiwal muzyczny, odbywający się w Polsce. Ma on miejsce latem w Trójmieście (zazwyczaj pod koniec czerwca bądź na początku lipca na lotnisku Gdynia-Kosakowo). Bilety na owo wydarzenie można zakupić za około 420-700 zł. Na Opener Festival co roku pojawiają się ogromne tłumy fanów, a na scenie można zobaczyć największe, światowe gwiazdy jak: Travis Scott, Taylor Swift bądź Kendrick Lamar.

OFF Festival – to interesujące wydarzenie, na którym każdy chętny może posłuchać ciekawych, można wręcz powiedzieć, że dziwnych połączeń. Na OFF Festival pojawiają się gwiazdy muzyki alternatywnej, ale również rodzimi artyści. Event odbywa się w Katowicach w Dolinie Trzech Stawów, a bilety na to wydarzenie można zakupić już za 370 zł.

Orange Warsaw Festival – cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a tegoroczna edycja ma odbyć się 4-5 czerwca w Warszawie na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Organizatorzy obiecali, że na scenie pojawi się większość gwiazd, które miały wystąpić na ubiegłorocznej, odwołanej edycji. Za bilet na ów event trzeba zapłacić minimum 309 zł.

Audioriver Festival – kolejnym wydarzeniem jest Audioriver Festival, który ma już „na karku” kilkanaście edycji. Event odbywa się na plaży nad Wisłą w Płocku. Bilety na to wydarzenie można zakupić już od 260 zł. W 2021 roku na scenie mają wystąpić m.in. Gorgon City, Len Faki oraz The High Contrast Band.

Pol’and’Rock Festival – ostatnia edycja tego bardzo popularnego eventu odbyła się pod hasłem „Najpiękniejszej Domówki Świata”. Wydarzenie odbywa się w Kostrzynie nad Odrą i warto również wspomnieć o tym, że bilety na tę imprezę są bezpłatne. W 2021 roku na scenie zagrają m.in. Dropkick Murphys oraz Rise of the Northstar.

Kraków Live Festival – jest bardzo popularnym eventem, mającym miejsce w Polsce, a konkretnie w Krakowie na Lotnisku-Muzeum Lotniska Polskiego, na którym wszyscy fani muzyki mogą się świetnie bawić, słuchając przy tym po prostu fajnej muzyki.