logo

Największy Magic Show w Polsce - Mistrz Magii Marcin Muszyński w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Kategoria
Koncerty
Organizator
Bio Serwis sp. z o.o. wydarzenia organizatora
Data
poniedziałek 14 sierpnia 2017 godz. 20:00 - 21:10
Adres
Hotel Gołębiewski w Karpaczu, Karkonoska 14, 58-540 Karpacz
Telefon
603603603
E-mail
biuro@marcinmuszynski.com
Opis
Największy Magic Show w Polsce!
Już 14 Sierpnia (Poniedziałek) 2017r. na Scenie Hotelu Gołębiewski w Karpaczu wystąpi najbardziej ceniony i rozchwytywany Polski Iluzjonista Marcin Muszyński. Zdobywca statuetki "Osobowości i Sukcesu 2016 roku" oraz finalista programu "Mam Talent".

"To była jedna z najlepszych rzeczy jakie w życiu widziałem, nie tylko w telewizji ale w ogóle, chociaż wiele juz w życiu widziałem"
- JURY MAM TALENT.

Artysta specjalizuje się w efektach wielkiej iluzji na niespotykaną dotąd skalę w Polsce. Podczas swojego Tourne Lewitował już nad głowami wraz z Fortepianem oraz w ciągu kilku sekund na scenie pojawiał wyścigowy bolid znanego Polskiego rajdowca! Marcin Muszyński zawsze zaskakuje bowiem jego koncerty to zawsze kilka lub kilkanaście ton rekwizytów i zaawansowanej techniki scenicznej. Magiczne Show ubarwiony jest też pięknymi modelkami oraz niesamowitą pirotechniką co sprawia, że te koncerty są faktycznie wielkimi widowiskami. Cóż pokaże tym razem...? Na pewno bardzo Was zaskoczy!
Daj przenieść się w ten zaczarowany świat i KUP bilet zanim zniknie... !
Spektakl dla całych rodzin na którym, zarówno dorośli jak i dzieci znajdą wspaniałą zabawę, moc wrażeń i potęgę niesamowitych emocji.
Musisz to zobaczyć! Spektakl od 2 do 117 lat.

Galeria