logo

MĘŻCZYŹNI KOBIETOM - Koncert Charytatywny z Kolacją

Kategoria
Koncerty
Organizator
BUSINESS AND PROFESSIONAL WOMEN „POSNANIA” wydarzenia organizatora
Data
piątek 12 października 2018 godz. 19:00
Adres
Restauracja Sarbinowska, Obodrzycka 63, 61-249 Poznań
Telefon
608224603
E-mail
agnieszka@surowik.pl
Opis
Działamy, by w atmosferze szacunku, przyjaźni i współpracy solidarnie wspierać kobiety, pomagać, dzielić z nimi doświadczeniem i wzajemnie inspirować.

Tym razem wspólnie z Restauracja Sarbinowska i Jan Adamczewski Quartet mamy przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowy Koncert Charytatywny z Kolacją.

Przeznaczając część pieniędzy ze sprzedaży biletów, chcemy wesprzeć projekt Szkoła 3.0, którego założeniem jest edukacja i rozwijanie u dzieci i młodzieży z wykluczonych środowisk kompetencji pożądanych na rynku pracy. Dzięki temu projektowi dzieci i młodzież mają okazję uczyć się o nowych technologiach, rozwijać zainteresowania oraz nabywać umiejętności, które ułatwią im start w dorosłość.

W tym celu zaprosiłyśmy utalentowanych muzyków z Jan Adamczewski Quartet, którzy zagrają dla nas koncert i zabiorą wszystkich gości w magiczny świat dźwięków i wokalu. Usłyszycie Państwo utwory swingowe, soulowe i jazzowe. W programie koncertu pojawią się znane standardy jazzowe, najpopularniejsze utwory muzyki filmowej, a także piosenki gwiazd muzyki pop (Sting) w jazzowych aranżacjach.

Przed koncertem Restauracja Sarbinowska serwując autorską kolację szefa kuchni zadba o wszystkie podniebienia. Będzie wyjątkowo, pysznie i magicznie...

Koncert + Kolacja + Szczytny Cel - a to wszystko za cenę jednego biletu!!

Serdecznie zapraszamy!!!